Proudový chránič s jističem PFL7-10/1N/B/003-A (263435) - typ A
Kód: 263435
Skladem
Proudový chránič s jističem PFL7-10/1N/B/003-A (263435) od výrobce Eaton - typ A nabízí ochranu obvodů před únikem elektrického proudu. Tento kombinovaný jistič s chráničem zajišťuje ochranu před nebezpečím úrazu elektrickým proudem a zkratem. Je dimenzován pro jmenovitý proud 10 A, reziduální proud 30 mA a zkratovou odolnost 10 kA což zajišťuje bezpečné použití v domácnostech a komerčních prostorách.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Proudový chránič s jističem PFL7-10/1N/B/003-A (263435) od výrobce Eaton
Popis produktu
Tento proudový chránič s jističem PFL7-10/1N/B/003-A (263435) typ A od výrobce Eaton kombinuje jistič s proudovým chráničem, který chrání před přetížením, zkraty a únikem proudu. Tento přístroj je dimenzován na jmenovitý proud 10 A, reziduální proud 30 mA a zkratovou odolnost 10 kA. Také je vybaven testovací funkcí, která zajišťuje kontrolu funkčnosti tohoto zařízení. Proudový chránič s jističem typu A reaguje na střídavý i stejnosměrný reziduální proud, díky čemuž je vhodný pro moderní zásuvkové a světelné obvody s elektronickými zařízeními.
Produktová řada PFL7 od výrobce Eaton
Produktová řada PFL7 od výrobce Eaton zahrnuje moderní proudové chrániče s jističem, které kombinují ochranu před únikem proudu (reziduálním proudem) a ochranu před zkratem nebo přetížením elektrických obvodů. Celá tato řada má zkratovou odolnost 10 kA a je dostupná v provedení 6 - 25 A, typ AC a A. Tyto chrániče zajišťují spolehlivou ochranu před úrazem elektrickým proudem a snižují riziko požárů.
Doplňkové parametry
Kategorie: PROUDOVÉ CHRÁNIČE S JISTIČEM
Hmotnost: 0.22 kg
EAN: 4015082634353
Jmenovité napětí: 230 V
Jmenovitý proud: 10 A
Jmenovitý poruchový proud: 0,03 A
Počet pólů: 2
Typ svodového proudu: A
Vypínací charakteristika: B
Zkratová odolnost: 10 kA
Frekvence: 50 Hz