Svodič přepětí SPBT12-280/4 (158331)
Kód: 158331
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
Svodič přepětí SPBT12-280/4 (158331) od výrobce Eaton
< />Popis produktu
Třífázový svodič přepětí SPBT12-280/4 (158331) poskytuje spolehlivou ochranu před nebezpečnými přepětími v třífázových elektrických sítích TN-S. Tento svodič třídy T1+T2 (B+C) zajišťuje účinnou ochranu proti bleskovým výbojům a přechodným přepětím, které mohou poškodit citlivá zařízení. Svodič je navržen pro snadnou montáž na DIN lištu a je vhodný pro domácí i komerční instalace, kde je zapotřebí stabilní ochrana proti přepětí. Maximální úroveň ochrany je 1,5 kV a zkratová odolnost 12,5 kA.
Produktová řada SPBT
Doplňkové parametry
Kategorie: OSTATNÍ
Hmotnost: 0.6 kg
EAN: 4015081548897
Jmenovité napětí: 280 V AC
Ochranná úroveň: 15,5 kV
Zkratová odolnost 12,5 kA:
Typ sítě: TN-S
Počet pólů: 4
Max. průřez pevného vodiče: 25mm²
Max. průřez laněného vodiče: 35mm²