Instalační stykač Eaton Z-SCH230/1/25-20 (120853)
Kód: 120853
Skladem
Instalační stykač Z-SCH230/1/25-20 (120853) od výrobce Eaton s ovládacím napětím 230 V AC a jmenovitým proudem 25 A a dvěma spínacími kontakty (2NO) je ideální pro spínání elektrických obvodů v domovních i průmyslových instalacích.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Instalační stykač Z-SCH230/1/25-20 (120853) od výrobce Eaton
Popis produktu
Instalační stykač Z-SCH230/1/25-20 (120853) od výrobce Eaton je jednopólové zařízení s ovládacím napětím 230 V AC, jmenovitým proudem 25 A a dvěma spínacími kontakty (2NO - normaly open). Je určen pro spínání elektrických obvodů v domovních, komerčních a průmyslových aplikacích. Díky své kompaktní konstrukci je vhodný pro instalaci do rozvaděčů na DIN lištu.
Produktová řada Z-SCH
Doplňkové parametry
Kategorie: STYKAČE
Hmotnost: 0.15 kg
EAN: 4015081186839
Jmenovité napětí: 230 V AC
Jmenovitý proud: 25 A
Ovládací napětí: 230 V AC
Počet spínacích kontaktů NO: 2
Počet rozpínacích kontaktů NC:
Počet modulů: 1
Provozní teplota: od -40 °C do 60 °C
Frekvence: 50 Hz