Instalační stykač Eaton Z-SCH230/25-04 (248848)
Kód: 248848
Standardně 2 dny
Instalační stykač Z-SCH230/25-04 (248848) od výrobce Eaton s ovládacím napětím 230 V AC a jmenovitým proudem 25 A a čtyřmi rozpínacími kontakty (4NC) je ideální pro spínání elektrických obvodů v domovních i průmyslových instalacích.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Instalační stykač Z-SCH230/25-04 (248848) od výrobce Eaton
Popis produktu
Instalační stykač Z-SCH230/25-04 (248848) je dvoumodulové zařízení s ovládacím napětím 230 V AC, jmenovitým proudem 25 A a čtyřmi rozpínacími kontakty (4NC - normaly closed). Je určen pro spínání elektrických obvodů v domovních, komerčních a průmyslových aplikacích. Díky své kompaktní konstrukci je vhodný pro instalaci do rozvaděčů na DIN lištu.
Produktová řada Z-SCH
Doplňkové parametry
Kategorie: STYKAČE
Hmotnost: 0.2 kg
EAN: 4015082488482
Jmenovité napětí: 440 V AC
Jmenovitý proud: 25 A
Ovládací napětí: 230 V AC
Počet spínacích kontaktů NO:
Počet rozpínacích kontaktů NC: 4
Počet modulů: 2
Provozní teplota: od -40 °C do 60 °C
Frekvence: 50 Hz