Instalační stykač Eaton Z-SCH230/25-22 (248849)
Kód: 248849
Standardně 2 dny
Instalační stykač Z-SCH230/25-22 (248849) od výrobce Eaton s ovládacím napětím 230 V AC a jmenovitým proudem 25 A a dvěma spínacími a dvěma rozpínacími kontakty (2NO+2NC) je ideální pro spínání elektrických obvodů v domovních i průmyslových instalacích.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Instalační stykač Z-SCH230/25-22 (248849) od výrobce Eaton
Popis produktu
Instalační stykač Z-SCH230/25-22 (248849) je dvoumodulové zařízení s ovládacím napětím 230 V AC, jmenovitým proudem 25 A a dvěma spínacími a dvěma rozpínacími kontakty (2NO - normaly open + 2NC - normaly closed). Je určen pro spínání elektrických obvodů v domovních, komerčních a průmyslových aplikacích. Díky své kompaktní konstrukci je vhodný pro instalaci do rozvaděčů na DIN lištu.
Produktová řada Z-SCH
Doplňkové parametry
Kategorie: STYKAČE
Hmotnost: 0.2 kg
EAN: 4015082488499
Jmenovité napětí: 440 V AC
Jmenovitý proud: 25 A
Ovládací napětí: 230 V AC
Počet spínacích kontaktů NO: 2
Počet rozpínacích kontaktů NC: 2
Počet modulů: 2
Provozní teplota: od -40 °C do 60 °C
Frekvence: 50 Hz