Instalační stykač Eaton Z-SCH230/40-31 (248854)
Kód: 248854
Standardně 2 dny
Instalační stykač Z-SCH230/40-31 (248854) od výrobce Eaton s ovládacím napětím 230 V AC a jmenovitým proudem 40 A a se třemi spínacími a jedním rozpínacím kontaktem (3NO+1NC) je ideální pro spínání elektrických obvodů v domovních i průmyslových instalacích.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Instalační stykač Z-SCH230/40-31 (248854) od výrobce Eaton
Popis produktu
Instalační stykač Z-SCH230/40-31 (248854) je třímodulové zařízení s ovládacím napětím 230 V AC, jmenovitým proudem 40 A a třemi spínacími a jedním rozpínacím kontaktem (3NO - normaly open a 1NC - normaly closed). Je určen pro spínání elektrických obvodů v domovních, komerčních a průmyslových aplikacích. Díky své kompaktní konstrukci je vhodný pro instalaci do rozvaděčů na DIN lištu.
Produktová řada Z-SCH
Doplňkové parametry
Kategorie: STYKAČE
Hmotnost: 0.24 kg
EAN: 4015082488543
Jmenovité napětí: 440 V AC
Jmenovitý proud: 40 A
Ovládací napětí: 230 V AC
Počet spínacích kontaktů NO: 3
Počet rozpínacích kontaktů NC: 1
Počet modulů: 3
Provozní teplota: od -40 °C do 60 °C
Frekvence: 50 Hz