Instalační stykač Eaton Z-SCH230/40-40 (248852)
Kód: 248852
Skladem
Instalační stykač Z-SCH230/40-40 (248852) od výrobce Eaton s ovládacím napětím 230 V AC a jmenovitým proudem 40 A a čtyřmi spínacími kontakty (4NO) je ideální pro spínání elektrických obvodů v domovních i průmyslových instalacích.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Instalační stykač Z-SCH230/40-40 (248852) od výrobce Eaton
Popis produktu
Instalační stykač Z-SCH230/40-40 (248852) je třímodulové zařízení s ovládacím napětím 230 V AC, jmenovitým proudem 40 A a čtyřmi spínacími kontakty (4NO - normaly open). Je určen pro spínání elektrických obvodů v domovních, komerčních a průmyslových aplikacích. Díky své kompaktní konstrukci je vhodný pro instalaci do rozvaděčů na DIN lištu.
Produktová řada Z-SCH
Doplňkové parametry
Kategorie: STYKAČE
Hmotnost: 0.24 kg
EAN: 4015082488529
Jmenovité napětí: 440 V AC
Jmenovitý proud: 40 A
Ovládací napětí: 230 V AC
Počet spínacích kontaktů NO: 4
Počet rozpínacích kontaktů NC:
Počet modulů: 3
Provozní teplota: od -40 °C do 60 °C
Frekvence: 50 Hz